Diákok

Alsó tagozat

1.a 1.b
2.a 2.b
3.a 3.b
4.a 4.b

Felső tagozat

5.a 5.b
6.a 6.b
7.a 7.b
8.a 8.b

 

 

ALSÓ TAGOZAT 

1.a Tanítók: Siposné Joó Gabriella - György Erzsébet

 Balázs Bíborka Villő
 Balogh Hanna Ramóna
 Bodanitz László Tamás
 Bogdány László Kevin
 Borsi József Levente
 Bránya Bence
 Farkas Noel Attila
 Farkas Norbert
 Géresi Flóra
 Gergely Zsombor Vince
 Halász Panna
 Hleba Emília Luca
 Husszein Aziza Szófia
 Ignácz József
 Jakovec Dávid
 Klaho Abdul Kader
 Krasznai Réka
 Lakatos Martin Vilmos
 Lévai Laura
 Papp Boglárka Fruzsina
 Parais Dániel
 Pocsai Boldizsár Péter
 Pór Gergő
 Suga Balázs
 Voloshyn Dominika

 

1.b Tanítók: Bódy Péterné - Farkas Mariann

 Babucs Alex
 Bakó Elena
 Balázs Míra
 Balogh Csoma
 Balogh Sebő
 Barabás Gergő Benjamin
 Bogó Alíz
 Bogó Villő
 Bolla Ádám
 Borbély-Fógel Barnabás
 Dancs Mercédesz Sanel
 Fok Lizett Izabell
 Garai Roland
 Gregász Júlia
 Ivánka Zétény Zoltán
 Komjáti Amira
 Komjáti Kristóf Lajos
 Lauf Larissza Julianna
 Nacsa Simon Dániel
 Nagyfi Nóra Katalin
 Sabau Richárd Adrián
 Schmidt Petra
 Stiller Barna Dániel
 Suller Krisztián Richárd
 Szabó Domonkos
 Szalma Dominik
 Tempfli Máté
 Tősér Barnabás
 Völgyi Sebestyén

 

 2.a Tanítók: Szabó Kálmánné - Rák Judit

Atar Yasin
Bodzsár Jázmin
Doszpod Mihály
Gyenge-Könczöl Tara
Hajagos-Tóth Samu
Hidegkuti Nándor
Horváth László Krisztofer
Ignácz Georgina
Micsa Máté
Nagy Krisztián
Nikula Nikulasz
Pálfi Balázs
Petrovics Marcell
Ruszó Dániel Roland
Sváb Emília Olívia
Székely Márk Attila
Tóth-Müller Zalán
Varga-Bíró Zoé

 

2.b Tanítók: Róth Katalin - Török Ildikó

Bihari Máté Levente
Bodó Lehel Milán
Böröczky Ferenc László
Csima Jolán
Deák Zétény
Dráviczki Emma
Farkas Larion Péter
Fodré Máté
Gregorics Emese Dorka
Halász Veronika
Lukács László
Mészáros Júlia
Móra Kristóf
Patkós Bence Péter
Ruck Róbert
Schiffler Hunor
Szabó Botond Zoltán
Szabó Gábor

  

 3.a Tanítók: Poszmik Józsefné - Vácz Istvánné

Ádám András
Antal Levente
Czakó Milán
Gergely Ákos Attila
Halasi Lili
Horváth Sándor
Késmárky Luca
Kovács Rajmund
Lakatos János Kevin
Lakos Dorottya Adél
Pongó Zoé Brigitta
Sárossy-Vasas Zalán Viktor
Schmidt Orsolya
Sere Dorina Fruzsina
Sipos Boglárka
Suga Laura
Svintek Tibor Krisztián
Száz Péter Zoltán
Tamás Anna Róza
Tata Roglu Mustafa
Vendlinger Péter
Völgyi Boldizsár Iván

 

3.b Tanítók: Antalffy Ágnes - Szatmári Krisztina

Andrási Zalán Bence
Balogh Hunor
Bíró Anita Luca
Dankó Krisztián
Dira Brigitta Hajna
Domián Vilmos Kálmán
Gárdonyi Olivér
Gregász Anikó
Hajdú Liliána Júlianna
Harangozó Denisa Krisztina
Hosszu Zalán Miklós
Ivánka Csongor Csaba
Katona Szófia
Kerekes Dorka Petra
Kordás Dávid
Körtés Kristóf
Lauf Tibor Zsombor
Marosvölgyi Csanád
Márta Zsófia
Mezei Kitti
Nagy Ferenc Bálint
Olgyai-Szabó Attila
Pádár László
Szalma Henriett
Szászik Hanna

 

4.a Tanítók: Szórádi Ildikó - Szatmári Beáta

Bakos Dániel
Barabás László Barnabás
Bodnár Eliza
Csikós Stefánia
Csonka Csilla Luca
Lólé Krisztián
Manoun Najjar Ola
Nagyfi Zsófia Sára
Németh Adrienn Antónia
Nyitrai Péter
Oláh Boglárka
Répcevölgyi Csanád
Stéger Emma
Tősér Balázs
Vajda Júlia
Vanyi Réka
Varga Jázmin Bodza

 

4.b Tanítók: Jankovics Sándorné - Páli Bettina

Atar Jázmin
Balla Laura Adrienn
Balog Dániel
Bányai Balázs Zoltán
Bodó Noel Sámuel
Darázsi Milán
Egyed Ádám
Gubó Bernadett
Gubó Márton
Homoki Daniella
Jakab Alex
Komjáti Angéla
Kovács Dominik
Liu You Chen
Molnár Szabolcs János
Murin Sarolta Cecília
Szászik Vivien
Tóth Jázmin

 

FELSŐ TAGOZAT

5.a Osztályfőnök: Kovács Antal 

Arnold Dániel
Bódi László Enrikó
Csapó Levente
Deák Krisztina Viktória
Guned Ahmed
Keszthelyi Jácint
Kiss Marcell
Pál Bendegúz
Papp Gergő Márk
Próder Dóra
Suga Benjamin
Surugli Viktória
Sztojka Zsaklin
Tamás Ádám
Vasas Bálint

 

5.b Osztályfőnök: Herzogné Kövesi Judit

Andrási Boglárka Orsolya
Dankó Noémi Kriszta
Domián Olivér András
Göncző Gergő
Hajdú Laura
Ivánka Dalma Dóra
Kakucs Noémi
Kerekes Zsófia Anna
Kordás Áron
Marunák Andrea Luca
Masza Boglárka
Nagy Lara Daniella
Olgyay-Szabó Katalin
Pádár Kitti Tímea
Pataki Dóra
Pozsár Laura Leila
Szalkai Soma Gergely
Szigl András Ferenc
Tempfli Gergő
Tirnitz Gergő
Váraljai András
Zsüle Réka Beatrix

 

6.a Osztályfőnök: Szebenszki Julianna

Balogh Zsaklin
Barkó Bernadett Ildikó
Bánhidi-Kovács Osszián Alvin
Éles Erik Dániel
Harazin Molli
Kasza Dániel István
Keresztfalvi Krisztina
Kovács Fanni Krisztina
Lovászi Csenge
Molnár Dávid Márk
Nagy Liliána
Nyitrai Dóra
Oláh Mónika
P. Szabó Hanna Nikolett
Pál Annabella Gréta
Pap Attila
Papp Szabolcs
Révhegyi Babett Sára
Stéger Dorka
Suga Barnabás
Szaicz Márton
Szerető Kevin Valentin
Tóth Viktória Lili
Tumbas Laura Kitti
Vajda Eszter
Vasas Dominik

 

6.b Osztályfőnök: Mirkovicsné Nagy Mária

Andor Anna
Bancsók Zita Csenge
Bogó Bendegúz
Bud Dominik
Dancs Panka
Dancs Péter
Doba Jázmin Dima
Farkas Lara Noémi
Fodor Zoltán Gábor
Gyalus Veronika
Györfi Sándor
Jurcsák Attila
Kardos Rebeka Dzsesszika
Kemény Laura
Kucsera Réka Hanga
Milák Rómeó Roland
Nagy Anna Tímea
Pásztor Csilla
Péntek Fruzsina
Reiner Viktória Petra
Répcevölgyi Csenge
Sipos Zalán László
Sztanó Adrienn
Tekula Míra Zsuzsanna
Tóth Anna
Varga Levente István

 

7.a Osztályfőnök: Havasiné Krämer Ilona

Bodzsár Dorina
Catano-Cayetano Dávid Nestor
Chen Baiyi
Csapó Benedek
Danyi Csenge Mirtill
Dézsán Ferenc
Gubó Eszter
Guned Ferida
Gyalog Péter
Harangozó András Augusztin
Márton Zénó
Molnár Dzsenifer Annamária
Nagy Bendegúz
Nagy-Szentgyörgyi Patrícia Panna
Szászik Márk
Szöllősi Viktória Krisztina

 

7.b Osztályfőnök: Pilinyi Beáta

Bodnár Barbara Luca
Cetin Fatih Efe
Danyi Luca Dorina
Gál Benedek
Kakuk Noémi
Kiss Krisztián
Kiss Maja
Mészáros Virág Noémi
Németh Alíz Erika
Németh Árpád
Pásztor Balázs
Rajecki Márk
Szabó Péter Zsolt
Szőke Noémi Diána
Tenger Júlia
Tolnai- Kovács Wanda
Tumbas Alexandra
Zsüle Viktória Zsófia

 

8.a Osztályfőnök: Doszpodné Fidel Klára

Balogh Domonkos Bence
Csordás Patrik Cristian
Farkas Ádám Zoltán
Gulyás Imre
Hegyesi Vivien
Horváth Adél Brigitta
Jelitai Tibor
Kovács Bálint
Kovács Hajnalka
Orosz Balázs
Polyák Bence
Stark Márk
Szalkai Viktória Csenge
Szutor Zénó
Vargha Olivér Levente

 

8.b Osztályfőnök: Lami Erzsébet

Balogh Ramona Diána
Bálintfi Bálint Valentin
Belovay Gábor
Danó Diána Hajnalka
Doba Zena
Drobinoha Marcell
Fekete Ábrahám
Horváth Klaudia Andrea
Horváth Regina
Kasza Zoé Anikó
Kocsis Benjámin
Mátyus József
Oláh Richárd Márton
Paz Lighuen Belián
Szabó Zsaklin Zsuzsanna
Ürögi Dániel
Veres Roland Mátyás
      

Kosztolányi Dezső
Általános Iskola

1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 1.

Tel: +36 (1) 282 64 84
Fax: +36 (1) 348 06 95

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Vidámság Háza alapítvány adószáma: 19701565-1-43