Beiratkozás

 

Fenntartónk


Belső-Pesti Tankerületi Központ
1071 Budapest, Damjanich utca 6.
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
http://kk.gov.hu/belsopest

Étkezés

Sakk Diákolimpiai Kerületi Döntő a Kosztolányiban - 2018

Január 18-án ismét iskolánk rendezte meg a sakk diákolimpia kerületi döntőjét. A verseny ismét nagyon sikeres lett, a gyerekek nagyon kemény csatákat vívtak a mérkőzések folyamán. A kerületből sok iskola jelent meg, volt akik teljes csapattal jöttek. A mi iskolánk tanulói is nagyon jól megállták a helyüket, három arany, egy ezüst és két bronzérmet szereztek. Név szerint:

  • Lauf Tibor aranyérem
  • Olgyay-Szabó Katalin aranyérem
  • Papp Szabolcs aranyérem
  • Birtalan Zsolt ezüstérem
  • Varga Írisz bronzérem
  • Csapó Levente bronzérem

Mind a hat nevezett gyerekünk tehát érmes helyezést ért el!!!!!! Szívből gratulálunk nekik! A mérkőzések négy óráig tartottak, minden gyerek kitartóan és fáradtságot nem kímélve küzdött! A büfében az iskolai konyha által ajándékozott szendvicseket ehették a gyerekek, a gyermekönkormányzat biztosította az üdítőt és az aprósüteményt, Havasiné Krämer Ili néni, Pilinyi Bea néni és Herzogné Kövesi Judit néni főzték a teát és biztosították a büfé zavartalan működését. Nagyon szépen köszönöm nekik! Demeter Viktor igazgatóhelyettes bácsi végezte a regisztrációt. Neki is nagyon szépen köszönöm! Iskolánk a sakkozás területén egyre jobb eredményt ér el! Köszönöm szépen minden kollégának, aki ehhez a szép sikerhez hozzájárult!

Baumann Péter bácsi

sakk szakkörvezető

UI: Mi pedig Péter bácsinak köszönjük a szervezésben és a lebonyolításban végzett munkáját!

 

{gallery}https://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/105008976600454126581/albumid/6512805496938407825{/gallery} 

      

Kosztolányi Dezső
Általános Iskola

1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 1.

Tel: +36 (1) 282 6484
Mobil: +36 (30) 259 1512

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Vidámság Háza alapítvány adószáma: 19701565-1-43