Beiratkozás

 

Fenntartónk


Belső-Pesti Tankerületi Központ
1071 Budapest, Damjanich utca 6.
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
http://kk.gov.hu/belsopest

Étlap

Sportáprilis - 2017

Az elmúlt hónap bővelkedett kerületi sportversenyekben (kosárlabda, atlétika), melyeken iskolánk diákjai is képviseltették magukat, főként atlétikában születtek szép eredmények az április 26-án megrendezett tornán.

A 7-8. évfolyamos fiú korcsoportban, csapatversenyben (100 m, 800 m, távolugrás, súlylökés, kislabdadobás) diákjaink a harmadik helyet szerezték meg, egyéni összetettben is szép eredményeket értek el (Nagy-Szentgyörgyi Csongor, Vastagh Balázs, Deli Zsolt, Kardos Kristóf, Belovay Gábor). A 7-8. évfolyamos lányaink is remekeltek, csapatban második helyezést értek el, egyéni összetettben Szeredi Luca első helyezést ért el. Az 5-6. évfolyamos fiú korcsoportban a csapatok versenyében diákjaink a negyedik helyet szerezték meg, Liguen Paz és Gál Benedek alkotott maradandót. Alsó tagozatos diákjaink közül Varga Levente és Sztanó Adrienn ért el szép eredményeket.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

      

Kosztolányi Dezső
Általános Iskola

1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 1.

Tel: +36 (1) 282 64 84
Fax: +36 (1) 348 06 95

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Vidámság Háza alapítvány adószáma: 19701565-1-43